Connect with us

Lajme

Atentatori i Nices, jetë seksuale të shfrenuar

Published

on

Atentatori i Nises, në Francë, nuk ishte një besimtar besnik. Përkundrazi, konsumonte mish derri dhe alkol dhe kishte një jetë seksuale të shfrenuar.

Kështu ka deklaruar prokurori i Parisit, Francois Molins, që po heton sulmin e javës së kaluar në qytetin jugor të Francës, ku mbetën të vrarë mbi 80 persona.

“Por së fundmi, sipas dëshmisë së një shoku të tij, ai rriti mjekrën duke dhënë si argument sfondin fetar”, ka saktësuar prokurori Molins.

Ditën e shtunë ishte ministri i Brendshëm francez që, duke përshkruar profilin e franko-tunizianit, deklaroi se ai nuk kishte rënë në sy vitet e fundit për një aderim tek ideologjia e islamizmit radikal, por duket se ishte radikalizuar shumë shpejt.

Ndër të tjera, Bernard Cazeneuve përgënjeshtroi zërat për një neglizhencë të policisë në lejimin që kamioni i masakrës të depërtonte mes njerëzve.

Ministri nënvizoi se, autoblindat e policisë e kishin bërë të pamundur aksesin në shëtitoren Promenade des Anglais.

“Kamioni i drejtuar nga Mohamed Lahouaiej Bouhlel ka kaluar duke hipur në mënyrë të dhunshme mbi trotuar”, deklaroi Cazeneuve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending