Connect with us

Lajme

Astrit Dehari vdiq nga asfiksia me mjet të fortë (Dokument)

Astrit Dehari ka vdekur nga asfiksia dhe nga një mjet i fortë.

Published

on

Ky është rezultati i obduksionit, të cilin e ka publikuar avokati i familjes Dehari, Tomë Gashi, raporton periskopi

Ai ka thënë se as në ditën e 13 të vdekjes së Astrit Deharit, Prokurori nuk ka lejuar që ekspertë të pavarur të kenë në dispozicion materialet nga vendi i ngjarjes.

“Ne do ju njoftojmë se cili ëhstë shkaku i vdkejes, pasi t’i analizojmë të gjitha”, tha Gashi./ Periskopi

 

Astrit Dehari 15151071_1135523163170099_1090606699_n 15134406_1135523169836765_1803621402_n 15127322_1098560720263346_1983578623_o

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending