Connect with us

Lajme

Astrit Dehari nuk bëri vetëvrasje, vdiq si pasojë e një alergjie nga moskujdesi i Shërbimit Korrektues?

Vdekja e aktivistit të Vetëvendosjes Astrit Dehari godit të gjithë, veçanërisht bashkativistët e tij në Lëvizjen Vetëvendosje.

Published

on

Në disa media u raportua se Dehari zgjodhi vetëvrasjen për t’u ndarë kjo botë, mirëpo Periskopi nga burime të vetat kupton se ai vdiq si pasojë e moskujdesit të Shërbimit Korrektues të Kosovës ku ai po qëndronte si i paraburgosur.

Sipas burimeve, Dehari kishte përdorur një lloj medikamenti, i cili i kishte shkaktuar atij një gjendje alergjie dhe e cila qe fatale për të.

Duket se Shërbimi Korrektues nuk ishte treguar i kujdesshëm mjaftueshëm sa për ta evituar më të keqen.

Periskopi do t’iu mbajë të informuar për më të rejat lidhur me këtë rast. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending