Connect with us

Lajme

Assad vazhdon bombardimet intensive

Published

on

Bombardime intensive ajrore po zhvillohen nga regjimi i Assad në zonat që kontrollohen nga rebelët në Siri. Lajmi bëhet i ditur nga mediat ndërkombëtare. Damasku, Daraa, Hama, Idlib dhe Aleppo janë prekur nga fushata e fundit që po zhvillon ushtria e presidentit Bashar al Assad.

Bombardime intensive ajrore po zhvillohen nga regjimi i Assad në zonat që kontrollohen nga rebelët në Siri. Lajmi bëhet i ditur nga mediat ndërkombëtare. Damasku, Daraa, Hama, Idlib dhe Aleppo janë prekur nga fushata e fundit që po zhvillon ushtria e presidentit Bashar al Assad.

Gjatë sulmeve mësohet se janë përdorur bomba që konsiderohen të paligjshme nga e drejta ndërkombëtare. Ndërkohë, nuk bëhet me dije nëse këto bombardime kanë shkaktuar viktima në civilë apo në radhët e forcave opozitare.

Kjo fushatë me sulme ajrore e ushtrisë pro qeveritare, vjen pas akuzave se Assad ka përdorur armë kimike një javë më parë kundër civilëve

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending