Connect with us

Lajme

Assad: E kemi përkrahur Serbinë, jo Kosovën

E kemi përkrahur Serbinë lidhur me çështjen e Kosovës edhe pse turqit kanë dashur ta shfrytëzojnë ndikimin e vet në dobi të Kosovës, ka thënë Bashar al Assad.

Published

on

“Kjo ka ndodhur para luftës sonë, para shtatë ose tetë vjetësh dhe ne kemi refuzuar përkundër marrëdhënieve të mira me Turqinë. E kemi përkrahur Serbinë”, ka thënë Assad për gazetën “Politika” të Beogradit.

Assad ka vlerësuar se të dy palët, në Siri e në Serbi, nuk është bërë asgjë në mënyrë që marrëdhëniet bilaterale të jenë në pozitë më të mirë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending