Connect with us

Sporti

Askush më mirë se Pepe nuk e njeh Cristiano Ronaldon, zbulon sekretin se si ata arritën të mposhtin Juventusin

Published

on

Skuadra portugeze, Porto mposhtt kampionin e Italisë, Juventusin, 2-1 në ndeshjen e vlefshme për 1/16-tën e finales, shkruan Periskopi.

 

Pepe pas ndeshjes tregoi se Porto e ka studiuar mirë Juventusin, për këtë arsye kanë ushtruar edhe presion të lartë te ta.

“Ne jemi përgjigjur thirrjeve të trajnerit. Ne e dinim që duhej të bënim presion të fortë për të mbajtur Juventusin mbrapa dhe të mos i lejonim ata të luajnë futbollin e tyre” tha mbrojtësi.

Megjithatë, kjo ndeshje akoma mbetet shumë e hapur, sepse Federico Chiesa shënoi një gol afër fundit të ndeshjes për t’i dhënë shpresë Bianconverëve.

“Është e vështirë kur pëson gola në shtëpi në këtë lloj ndeshje, por kemi luajtur një lojë të shkëlqyeshme”, u shpreh Pepe.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending