Connect with us

Lajme

Asamblisti i PDK-së pa përvojë pune punësohet “ekspert për cilësinë e barnave” në AKPPM

Published

on

Gëzim Shabani, djali i sekretarit të Ministrisë se Shëndetësisë, Gani Shabani, është punësuar para një muaji në Agjencinë Kosovare për Produkte dhe Pajisje Mjekësore (AKPPM).

Ndonëse në konkurs është specifikuar se kandidati që do të pranohet do të bëjë matjen e parametrave fiziko-kimikë, Shabani ka të përfunduar studimet për mjekësi të përgjithshme në fakultetin e mjekësisë, shkruan sot Koha Ditore.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending