Connect with us

Sporti

‘Arteta është më i mirë se Lampardi, Solskjaer e Mourinho’

Published

on

Mikel Arteta është një trajner më i mirë se Frank Lampard dhe Ole Gunnar Solskjaer… madje edhe Jose Mourinho.

Kjo sipas ish-lojtarit të Arsenalit, Adrian Clarke, i cili beson se e vetmja gjë që ndalon Gunners të bëhen ‘pesha të rënda’ të Premier League është shtimi i mesfushorëve të rinj, transmeton Periskopi.

Dy mbrojtësit, Houssem Aouar, krijuesi i Lyon, dhe Thomas Partey i Atletico Madrid besohet të jenë objektivat kryesorë të Artetës, para se afati për transferime të mbyllet.

Dhe kjo sepse trajneri është një nga më të mirët për momentin, beson në Arsenalin.

“Unë mendoj se Arsenali ka një trajner që është më i mirë se Lampard, më i mirë se Ole Gunner Solskjaer … i cili është më i mirë se Jose Mourinho tani, versioni i Jose tani.

“Unë nuk do ta ndërroja Mikel Arteta për asnjë nga ata djem, dhe nuk mendoj se shumë tifozë të Arsenalit do ta bënin.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending