Connect with us

Sporti

Arsene Wenger ia tërheq vërejtjen Pep Guardiolas

Published

on

Menaxheri francez i Arsenalit, Arsene Wenger është duke përgatitur skuadrën e tij për sezonin e ri.

Por kohëve të fundit ka pasur raporte se kiliani Alexis Sanchez ka kërkuar largimin për t’iu bashkangjitur Pep Guardiolas tek Man City, transmeton Periskopi.

Për këtë punë Wenger kur u pyet tha: ‘Jo. Mënyra më e lehtë për të menaxhuar me lojtarë në vitin e tyre të fundit të kontratës është që ata të bëjnë sa më mirë që munden dhe ta vazhdojnë atë’, tha Arsene.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending