Connect with us

Sporti

Arsenali nuk e ka prioritet rinovimin e kontratës së Wenger

Kryetari i Arsenalit, Chips Keswick thotë se klubi nuk e ka prioritet rinovimin e kontratës së trajnerit Arsene Wenger.

Published

on

Ai thotë se londinezët kanë prioritet fitimin e trofeve.

“Ne të gjithë e njohum kontributin fantastik që Arsene e ka dhënë në klub në 20 vjetët e fundit. Ne jemi të bindur për aftësitë që posedon ai”, tha kryetari i Arsenalit.

“Ne do të ulemi dhe do të diskutojmë të ardhmen në kohën e duhur, por fokusi ynë është ruajtja e gjendjes aktuale dhe konkurrimi për trofetë”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending