Connect with us

Sporti

Arsenali merr fitoren e tretë radhazi, mposht skuadrën më të dobët të Premierligës

Published

on

Ekipi i Mikel Artetas, Arsenal ka arritur ta marrë fitoren e tretë rradhazi, për t’u ngjitur edhe më lartë në tabelë pas një fillimi të tmerrshëm të sezonit, shkruan Periskopi.

Serinë e golave për ‘Revolvistët’ e nisi mbrojtësi skocez, Tierny, i cili shënoi një gol mjaft të bukur në fillim të takimit, përkatësisht në minutën e 6-të, teksa rrjetën për golin e dytë e gjeti sulmuesi anglez, Saka.

Kurse, golin e tretë dhe atë të katërt e shënoi sulmuesi francez, Lacazette.

Skuadra e West Brom nuk është në formë aspak të mirë dhe duket se ka harruar se çfarë është fitorja. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending