Connect with us

Sporti

Arsenali e do yllin e Atletico Madridit

Arsenali është duke shfaqur interesim për yllin e Atletico Madrid, Yannick Carrasco.

Published

on

Belgu po shkëlqen te skuadra nga Madridi dhe kjo ka zgjuar interesimin e klubit nga Emirates Stadium.

Lojtari në fjalë së fundmi ka rinovuar kontratën me klubin e tij deri më 2022, mirëpo një ofertë e mirë nga londinezët do të mund t’i ndryshonte gjërat. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending