Connect with us

Sporti

Arsenali dhe Juventusi në garë për yllin gjerman

Arsenali dhe Juventusi janë shumë të interesuar të transferojnë yllin e Ëolfsburg, Julian Draxler.

Published

on

Gjermani duket se do të largohet sigurt në janar nga skuadra e tij aktuale.

Raportohet se Wolfsburg kërkon hiç më pak se 55 milionë euro për Draxler.

Mbetet të shihet nëse dy klubet e interesuara për të janë të gatshmë të ofrojnë një ofertë të tillë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending