Connect with us

Sporti

Arsenal e Chelsea kërkojnë super-talentin italian

Arsenal dhe Chelsea janë duke monituruar talentin Italian të Atalantas, Mattia Caldara.

Published

on

Besohet se dy skuadrat janë duke e vëzhguar mbrojtësin e Atalantas i cili në këtë sezon është duke u bërë një nga lojtarët kyç të skuadrës italiane.

Por, si duket ata duhet të mposhtin skuadrën e Juventus në garë për Caldaran, e cila besohet se është tejet e interesuar të transferojnë italianin.

1907_caldara

Mattia Caldara, Atalanta

22-vjeçari është prodhimi i akademisë së skuadrës italiane. /Periskopi.com/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending