Connect with us

Sporti

Arrihet marrëveshja, Arlind Ajeti shkon tek kjo skuadër

Published

on

Mbrojtësi shqiptar, Arlind Ajeti do të largohet nga Torino gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Trajneri i Torinos nuk e ka përfshirë në grupin e lojtarëve për fazën përgatitore dhe tashmë përfaqësuesi i tij po punon për të gjetur një ekip të ri për të.

Sipas asaj që ka raportuar Alfredo Pedulla, reprezentuesi shqiptar tanimë e di skuadrën e tij të re.

Është ekipi që mbijetoi në javën e fundit në Serie A, Crotone që kërkon me ngulm transferimin e Ajetit.

Kontaktet mes agjentit të lojtarit dhe klubit italian kanë filluar dhe thuhet se është arritur marrëveshje për kushtet personale të lojtarit.

Crotone aë shpejti do të dalë ne ofertë zyrtare për transferimin e Ajetit.

Për 24-vjeçarin interesim ka shfaqur edhe skuadra tjetër italiane Spal.

Gjatë fillimit të javës pritet që ky transferim të zyrtarizohet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending