Connect with us

Sporti

Arrestohet sulmuesi i gjigandit anglez

Sulmuesi nigerian i Leicester City, Ahmed Musa është arrestuar nga policia britaneze të martën mbrëma.

Published

on

Musa është arrestuar në shtepinë e tij që kushton 850,000 mijë funte pak orë pas fitores së Leicesterit ndaj Sunderlandit me rezultat 2 me 0.

Arsyeja besohet të jetë rrahja dhe abuzimi ndaj gruas së tij, Jamila, shkruan DailyMail, transmeton Periskopi.

Musa është arrestuar saktesisht në ora 1 të natës.

Musa dhe Jamila kanë së bashku dy fëmijë dhe i përkasin besimit islam.

24-vjeçari është transferuar në këtë sezon te kampioni anglez për shumën e 18 milionë eurove. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending