Connect with us

Lajme

Arrestohet shoferi 20-vjeçar që aksidentoi për vdekje nënën e dy fëmijëve

Published

on

Një aksident tragjik ndodhi sot në Tiranë në kryqëzimin e rrugës “Asim Vokshi” me “Jordan Misja”, ku një 37-vjeçare u përplas për vdekje nga një makinë teksa gruaja kalonte rrugën me dy fëmijët e saj të mitur.Dhurata (Doku) Prifti ndërroi jetë në spitalin e Traumës si pasojë e goditjes së fortë që mori nga përplasja, ndërsa pas aksidentit shoferi u largua nga vendi i ngjarjes.

Andrea Memollari 20-vjeçar, u arrestua nga efektivët e policisë së Tiranës disa orë pas aksidentit ku u sekuestrua edhe makina me të cilin i riu kreu aksidentin e rëndë, një Mercedez Benz ngjyrë gri C Class, targa AA 476 GL me pronar një person me inicialet Dh.O.

Sipas një njoftimi zyrtar të policisë dy fëmijët fëmijët L.P dhe S.P nuk kanë probleme për jetën.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending