Connect with us

Lajme

Arrestohet prifti, ngacmoi seksualisht 12 vjeçaren

Një prift është arrestuar nën dyshimin se e ka ngacmuar seksualisht disa gra duke kryer ekzorcizëm dhe “shërim shpirtëror”.

Published

on

 

Prifti në Palermo, Sicili, u arrestuar bashkë me një kolonel ushtarak mbi akuzat për abuzim seksual, raportojnë mediat lokale, transmeton Express.

Ati Salvatore Anello, 59-vjeçar, dyshohet se ka ngacmuar seksualisht katër gra dhe një vajzë 12-vjeçare, gjatë “lutjeve për shërim”, që supozohet se kishin për qëllim t’i ndihmonin ato të shëroheshin nga sëmundjet apo t’i çlironin nga posedimi i djallit, sipas agjencisë së lajmeve “AGI”.

Të dy të arrestuarit janë dërguar në paraburgim, ndërsa hetimi është duke vazhduar për të parë nëse ka pasur viktimat të tjera.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending