Connect with us

Lajme

Arrestohet pedofili prishtinas, abuzonte me personat nën moshën 16-vjeçare

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës ka arrestuar një person të dyshuar për keqpërdorim seksual me persona të mitur.

Published

on

“Lidhur me rastin, pas hetimeve të zhvilluara, me datën 25.10.2016 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. /GazetaExpress/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending