Connect with us

Lajme

Arrestohet një person në Dardani, në veturë iu gjet armatim

Published

on

Policia ka arrestuar të dyshuarin për armëmbajtje pa leje në lagjen Dardania në Prishtinë.

Revolja 9mm dhe 11 fishekë iu kishin gjetur personit gjatë një operacioni kontrollues në veturën e llojit BMW me targa civile, shkruan Express.

“Derisa Policia ka ndaluar veturën e llojit BMË me targa civile, gjatë kontrollimit brenda në veturë është gjetur dhe konfiskuar një armë e llojit Revole e cal. 9 mm dhe 11 fishekë”, thuhet në komunikatën e policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending