Connect with us

Lajme

Arrestohet në Bosnje një person për atentat ndaj Vuçiçit

Zyrtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë kanë arrestuar një person i cili dyshohet për atentatin ndaj kryeministrit Aleksandër Vuçiq.

Published

on

Personi është arrestuar në zonën e Banja Lukës dhe është dorëzuar në gjykatën e Bosnjës dhe Hercegovinës për ta përcaktuar ekstradimin, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se pranë shtëpisë së Vuçiqit është gjetur një arsenal armësh. Katër granata dore dhe 100 fishekë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending