Connect with us

Lajme

Arrestohet italiani që u kap me drogë e armë

Një shtetas italian është vënë në pranga në Berat pasi është kapur me një sasi heroine, kanabis , si dhe me armë zjarri pistoletë.

Published

on

Policia e Beratit bën të ditur se personi i vënë në pranga është Fabrizio Polidori, 46 vjeç, shtetas italian, rezident në lagjen “11 Shkurti”, Kuçovë.

Policia ka ndaluar automjetin me targa AA755O në lagjen “11 Shkurti”, i cili drejtohej nga shtetasi Fabrizio Polidori dhe gjatë kontrollit në pjesën e bagazhit është gjetur një sasi materiali pluhur me ngjyre kafe të dyshuar si lëndë narkotike heroinë, lëndë narkotike kanabis sativa, si dhe një armë zjarri pistoletë, EKOL, kalibër 9 mm.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending