Connect with us

Lajme

Arrestohet dhe pranon se ka kryer vjedhje në shtëpizat malore në Prizren

Pas një pune intensive Sektori i hetimeve të stacionit policor në Prizren-Veri, ka arritur të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuarin S. A. i datëlindjes 1997, lidhur me një rast Vjedhje e Rënde.

Published

on

Gjatë intervistimit i dyshuari ka pranuar se i ka kryer edhe dy vepra penale të vjedhjes, këto të kryera në shtëpizat malore dhe Kaponavode.

Këto vepra i ka krye në bashkëpunim me dy shok.

Është njoftuar Prokurori i shtetit e me urdhër te cilit i dyshuari ndalohet për 48 orë ndërsa polica ka dorëzuar kallëzimin penal në prokurori.

Rasti vazhdon te hetohet nga njësitet përkatëse policore./ Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending