Connect with us

Lajme

Arrestohen pesë persona në Serbi

Published

on

Pas disa muaj hetimesh që kishin për qëllim zbulimin e veprave penale që lidhen me trafikimin e qenieve njerëzorë,  janë arrestuar pesë anëtarë të organizuar si grup kriminal në Serbi, raporton Tanjug, transmeton Indeksonline.

Thuhet se në bashkëpunim me pjesëtarët e Njësisë Speciale anti-terroriste janë arrestuar SN (1989), i cili është i dyshuar për grupe të organizuara, JM (1986), SS (1983), dhe KB (1979) ndërsa VN (1981) është ngritur kallëzim penal sepse tashmë gjendet në paraburgim.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending