Connect with us

Lajme

Arrestohen dy imamë, përkrahës të ISIS-it

Policia spanjolle në Ibiza ka arrestuar dy imamë marokenë si të dyshuar se publikisht nëpërmes rrjeteve sociale kanë përkrahur ISIS-in bëhet e ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme e Spanjës.

Published

on

Dy të arrestuarit, njëri 31 dhe 35 vjeç që nga viti 2012 kanë mbështet ISIS-in dhe që nga ajo kohë në rrjete sociale kanë publikuar material ekstremist.

Reuters transmeton se Policia spanjolle këtë vit ka arrestuar 49 njerëz për shkak të lidhjes me ekstremistët islamikë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending