Connect with us

Lajme

Arrestohen 6 serbë që provokonin kalimtarët dhe sulmuan policinë

Published

on

Gjashtë shtetas të Serbisë janë arrestuar të hënën pasdite në afërsi të fshatit Ramun të Pejës, pasi ata kanë sulmuar fizikisht policët e trafikut rajonal të Pejës, derisa po kryenin detyrën e tyre zyrtare, shruan sot Koha Ditore.

Këto arrestime janë konfirmuar të martën nga Policia e Kosovës në raportin ditor të ngjarjeve brenda 24 orëve.

“Më 20 qershor, rreth orës 14:40, njësiti policor në një pikë kontrolli ka ndalur veturën “Audi” me targa të Serbisë, të cilën e drejtonte një i dyshuar mashkull serb, shtetas i Serbisë, së bashku me pesë pasagjerë po ashtu të dyshuar, meshkuj serbë, shtetas të Serbisë.

Gjatë kontrollit të dokumentacionit të dyshuarit nën ndikimin e alkoolit kanë fyer zyrtarët policorë e më pas i kanë sulmuar. Si pasojë e sulmit katër zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending