Connect with us

Lajme

Arrest shtëpie për dy profesorët, merrnin rryshfet për notat kaluese

Gjykata e Shkodrës në Shqipëri, ka caktuar masën “arrest shtëpie” për dy pedagogët në Shkodër, të cilët akuzoheshin se merrnin rryshfet për notat kaluese.

Published

on

Siç merr vesh ”Albeu”, bëhet fjalë për dy pedagogët Simon Lufin dhe Rokin Daberdakun, ndërsa masa “arrest në burg” është caktuar për dy sekserët.

Po keshtu Gjykata në Shkodër ka vendosur masën “detyrim paraqitje” për katër studentët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending