Connect with us

Lajme

Ariu ngec brenda në makinë, sherifi thyen xhamin për ta shpëtuar

Published

on

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon sesi një sherif thyen xhamin e një makine për të shpëtuar një ari i cili kishte ngecur brenda.

Ariu kishte ngecur brenda dhe i frikësuar kishte shkatërruar çdo gjë sa as dyert nuk mund të hapeshin. Prandaj sherifi vendosi të thyente xhamin që ariu të largohej, transmeton ‘Koha Jonë’ njoftimet.

Ngjarja është regjistruar të mërkurën në Kaliforni.

Sherifi thyen xhamin me një hekur dhe largohet menjëherë. Disa minuta më pas ariu fillimisht nxjerr kokën dhe më pas kërcen jashtë.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending