Connect with us

Sporti

Arbër Zeneli mund t’i mungojë Kosovës për ndeshjet e nëntorit

Published

on

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli pritet të mungojë në ndeshjet e nëntorit, transmeton Periskopi.

Futbollisti i Reims, Zeneli ka pësuar edhe një lëndim gjatë stërvitjeve dhe ka mundësi që të mos arrijë rikuperimin me kohë për këto ndeshje.

Gjatë muajit nëntor Kosova do t’i zhvillojë tri ndeshje, fillimisht do të përballet në ndeshje miqësore me Kombëtaren e Shqipërisë.

Pastaj do të përballet me Slloveninë dhe me Moldavinë. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending