Connect with us

Sporti

Arb Manaj fantastik në ndeshjen ndaj Tepecikspor, shënon dy gola

Published

on

Ish-futbollisti i Trepçës’89, Arb Manaj, që gjatë verës kaloi në Turqi, ka arritur të realizojë dy gola për skuadrën e tij të re.

Ankara Keçiörengücü ka mposhtur me rezultat bindës 6-0 ndaj Tepecik në kuadër të kupës turke.

Djaloshi nga Klina shënoi dy herë në minutat 70′ dhe 90′, për të treguar se do të jetë një nga armët më të forta të skuadrës nga kryeqyteti në edicionin e ri të garave.

Madje, Keçiörengücü aktualisht qëndron në pjesën e epërme të renditjes tabelare në Ligën e Parë të Turqisë, teksa ka vetëm tri pikë më pak se pozita e dytë, që dërgon në superligën turke.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending