Connect with us

Lajme

Apeli hedh poshtë dënimin e përjetshëm për ish-presidentin Morsi

Published

on

Gjykata më e lartë e Apelit në Egjipt ka hedhur poshtë  dënimin e përjetshëm dhënë presidentit të rrëzuar, Mohammed Morsi.

Gjykata ka urdhëruar që 65-vjeçari të rigjykohet nën akuzën e konspiracionit dhe bashkëpunimit për të kryer akte terroriste me organizatat e huaja.

Javën e kaluar, gjykata anuloi një dënim me vdekje dhënë Morsit por ai është ende duke vuajtur dënime të gjata për dy raste, transmeton Klan Kosova.

Morsi u zgjodh president në vitin 2012, por u ho

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending