Connect with us

Sporti

Anulohet sërish meçi Fury – Klitschko, kjo është arsyeja

Published

on

Është shtyrë sërish meçi i revanshit mes Tyson Furyt dhe Wladimir Klitschkos.

DailyMail shkruan se kampioni i botës në peshat e rënda, ka anuluar sërish meçin me ukrainasin Klitschko, pasi ka pësuar një tjetër lëndim.

Ky meç fillimisht ishte paraparë të luhej në korrik, për t’u shtyrë për datën 29 tetor, por është shtyrë prapë si pasojë e një tjetër lëndimi të boksierit britanik, përcjell Lajmi.net.

Fury befasoi të gjithë vitin e kaluar kur rrëzoi nga fronti pas 10 vitesh Klitschkon, i cili menjëherë i ka kërkuar revansh, të cilin si duket do ta ketë vështirë ta arrij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending