Connect with us

Sporti

Anulohet ndeshja Manchester City- Barcelona?

Disa fansa dhe stafi i stadiumit janë fotografuar duke pritur jashtë stadiumit, ndërsa u është thënë që është emergjente.

Published

on

Ende nuk është dhënë arsyeja e kësaj emergjence , ndërsa stafi pas pesë minutash jashtë u lejuan të kthehen brenda.

Një përdorues i Twitterit ka shkruar se erdhi ta shoh ndeshjen por nuk e di çfarë po ndodh. “Erdha në Etihad për të parë Cityn vs Barcelona, por stadium është duke u evakuuar”, ka shkruar ai.  /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending