Connect with us

Lajme

Anulohen fluturimet nga Tirana në Stamboll

Published

on

Atentatet kamikaze ne aeroportin “Ataturk” të Stambollit kanë bërë që shumë fluturime të planifikuara drejt tij të anulohen. Nga kjo është prekur edhe aeroporti i Rinasit. Flurimi i planifikuar i Turkish Arilines në orën 9.25 nuk është kryer.

Nga aeroporti nuk është dhënë asnjë njoftim nëse ai do të kryhet apo nëse do të ketë edhe anulim të fluturimeve të tjera, shkruan lapsi.al.

Tre sulmet kamikaze në Stamboll shkaktuan afro 50 viktima dhe 147 të plagosur. Në kohën kur ata ndodhën, një avion që transportonte kryeministrin shqiptar Edi Rama, sapo ishte ulur në aeroportin “Ataturk”.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending