Connect with us

Sporti

Antonio Conte shijon temperaturat e larta në pushime me gruan Elisabetta (Foto)

Published

on

Menaxheri i Chelseat, Antonio Conte po shijon ditën e fundit të pushimit të tij veror para se të kthehet tek klubi.

Conte në pushim gjendet me gruan e tij, Elisabetta Muscarello, transmeton Periskopi.

Ata po pushojnë në veriperëndim të Italisë, në plazhin Bergeggi.

Ai thuhet se është i frustruar me dështimin e klubit të Chelseat për të sjellur futbollistë të ri gjatë këtij afati.

Por nga fotot e publikuara ai duket i relaksuar dhe në disponim të mirë.

Italiani në sezonin e tij të parë me Chelsean e udhëhoqi atë drejt titullit të Premier Ligës. /Periskopi

Antonio Conte is making the most of his last day of holiday before returning to Chelsea

Antonio Conte relaxes with wife Elisabetta Muscarello on a sun lounger in Italy

Antonio Conte gets a relaxing massage from his wife on Bergeggi beach

Antonio Conte proves he has still got it as he pings a ball into the ocean

Antonio Conte swims in the sea with his children, Vittoria and Gianluca

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending