Connect with us

Sporti

Anderlecht – Man United, formacionet zyrtare

Published

on

Të dy skuadrat e mëdha evropiane kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Belgët e Anderlechtit janë nikoqirë të Manchester Unitedit në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Evropës.

Skuadra vendasve dëshiron të shfrytëzoj terrenin e saj për të shënuar marr një rezultat pozitiv ndaj një kundërshtari shumë të vështirë.

Në anën tjetër, Jose Mourinho ka shumë mungesa për këtë ndeshje dhe do të ishte i kënaqur edhe më një barazim.

Anderlecht: Ruben; Appiah, Mbodji, Nuytinck, Obradovic; Tielemans, Dendoncker, Stanciu; Bruno, Kiese-Thelin, Acheampong.

Man Utd: Romero; Valencia, Bailly, Rojo, Darmian; Carrick, Pogba; Mkhitaryan, Lingard, Rashford; Ibrahimovic.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending