Connect with us

Sporti

Ancelotti nuk e mohon transferimin e Iscos tek Evertoni

Published

on

Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti e ka quajtur fantastik mesfushorin e Real Madridit, Isco, por ka refuzuar të flas për të.

Ancelotti që bindi James Rodriguezin t’i bashkohet skuadrës nga Liverpooli thuhet se e do edhe yllin tjetër të “Los Blancos”,.

I pyetur për Iscon, tekniku italian tha se spanjolli është lojtar fantastik, mirëpo është i fokusuar të përballja e radhës ndaj Manchester Unitedit.

“Isco është lojtar fantastik dhe kam kujtesë fantastike të tij, por sinqerisht nuk jam i fokusuar aty”.

“Jam i fokusuar në javën e rëndësishme ku do rikthehen lojtarët dhe duhet të jemi të përgatitur për ndeshjen ndaj Unitedit”, ishte përgjigja e Ancelottit.

Ancelotti kaloi dy sezone të Real Madridi dhe Isco ishte transferimi i tij i parë, mirëpo ky i fundit ka humbur besimin e Zinedine Zidanes, që e ka kritikuar para disa jave.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending