Connect with us

Lajme

Analistit të pavarur i punësohet bashkëshortja në Qeveri

Published

on

Gati i pat mbetur në qafë Fatmir Limajt, kur e identifikoi atë si njeri të LDK-së gjatë një debati në emisionin “Click”. I prezantuar si analist i pavarur, Driton Selmanaj, assesi nuk dëshironte që dikush ta shoh atë si njeri partiak në një debat ku kryesisht diskutohet për keqqeverisjen.

Mohoi pretendimet e asaj nate të Fatmir Limajt, dhe vazhdoi i qetë analizat e tij të “pavarura” gati çdo mbrëmje në Televizionin 21, shkruan Magazina.al.

Por akuza e liderit të Nismës bërë Selamajt kishte bazë. Analisti i shumë çështjeve duket se më të vërtetë ka afërsi me partinë e Isa Mustafës.

Magazina.al merr vesh se bashkëshortja e tij, Teuta Selmanaj, është pranuar ne punë në Ministrinë e Kulturës, si zyrtare  për çështje ligjore. Informacionet e Magazines i ka mbështetur edhe vet zonja Selmanaj, e cila në llogarinë e saj në Facebook, ka njoftuar se ka filluar punën në ministrinë që udhëhiqet nga Kujtim Shala, ministër i Kulturës dhe zëvendëskryeministër i Kosovës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending