Connect with us

Lajme

Ambasada e Kosovës në Romë vendos në dispozicion numrat emergjent për qytetarët kosovarë

Pas tërmetit që ndodhi sot, në rast nevoje për t’i ardhur në ndihmë kosovarëve që jetojnë në Itali, Ambasada e Kosovës në Romë ka vënë në dispozicion të qytetarëve numrat e emergjencës.

Published

on

+39 349 2704249 dhe +39 333 3312363 janë numrat që mund të thirrni, nëse ju duhet ndihmë nga autoritetet vendëse.

“Urojmë që pasojat të jenë sa më të vogla. Jemi pranë popullit dhe qeverisë italiane në këto momente të vështira”, thuhet nga Ambasada e Kosovës në Romë. /Lajmi.net.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending