Connect with us

Lajme

Ambasada amerikane thotë se nuk është nevoja për status diplomatik të qendrës në Nish

Published

on

Në Ambasadën amerikane në Beograd konsiderojnë se nuk ka nevojë që të punësuarit në qendrën humanitare serbe-ruse në Nish të marrin statusin diplomatik.

Ambasada e SHBA-ve i ka konfirmuar Tanjugut se përfaqësuesit e saj kanë vizituar qendrën në Nish me ftesë të udhëheqjes së saj, ndërsa ka sqaruar se kumtesa e lëshuar nga Qendra pas vizitës, nuk ka qenë e harmonizuar me Ambasadën amerikane dhe se nuk përmban qëndrimet e SHBA-ve.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending