Connect with us

Sporti

Alves kalon te PSG, por ka një mesazh për Guardiolën

Published

on

Dani Alves është bërë lojtari më i ri i Paris Sanit-Germain.

Braziliani pas një viti të kaluar te kampioni italian, Juventus ashtu siç erdhi prej Barcelonës, edhe u largua si transfero i lirë te ish-kampioni francez.

Megjithatë lojtari ka “thumbuar” ish-trajnerin te Barcelona, Pep Guardiola, i cili priste që ta ketë nën urdhra edhe te Manchester City, transmeton Telegrafi.

“Pep Guardiola dhe Manchester City nëse janë prekur me mua, më vjen keq. Kam ardhur këtu që të bëhem kampion”, deklaroi Alves.

“Lojtari që mund të na bëjë kampion mendoj se është Verratti. Erdha për të luajtur me italianin. Besoj që do të na ndihmojë”, tha ndër të tjerash Alves.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending