Connect with us

Sporti

Alonso ankohet për Formula1

Published

on

Piloti McLaren, Fernando Alonso shpreson se makina Formula1 do të jetë më tërheqëse në sezonin e ardhshëm.

Spanjolli 35-vjeçar thotë se makinat e sotme janë më pak tërheqëse dhe më të mërzitshme.

“Makinat e sotme janë më pak tërheqëse, më të mërzitshme sesa disa vjet më herët. Kjo nuk është Formula1 që ne e dinim”, tha Alonso.

“Vitin e ardhshëm, me ndryshimin e rregullave, makina do të jetë pesë sekonda më e shpejtë dhe unë shpresoj se Formula1 do të jetë më tërheqëse për shoferët”.

Alonso përfundoi i shtati në garën e madhe për çmimin e madh të Singaporit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending