Connect with us

Sporti

Allegri i zhgënjyer me skuadrën e tij pas barazimit

Trajneri italian është shprehur pas barazimit të skuadrës së tij me Lyon.

Published

on

Juventus nuk ka arritur të mposht skuadrën franceze në shtëpi, pasi Lyon barazoi krejtësisht në minutat e fundit të takimit. Juventus duhet të pret edhe xhiron e pestë për të kaluar në fazën e tjetër të Ligës së Kampionëve.

“Luajtëm mirë në pjesën e parë, rrezikuam edhe në të dytën, por është normale sepse kemi luajtur shumë ndeshje të rëndësishme në një kohë të shkurtër me shumë lojtarë jashtë” ka thënë Allegri.

Gjëja pozitive është se kemi synim të kualifikohemi dhe mendoj se jemi afër për ta bërë. Isha i nervozuar kur humbëm rastet e mëdha në fund”, përfundoi Allegri pas takimit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending