Connect with us

Sporti

Allegri po llogarit në Pogban

Published

on

Kryetrajneri i juventinëve, Massimiliano Allegri ka thënë se llogarit në Paul Pogbas.

Megjithëse Manchester United kërkon të blejë shërbimet e francezit 23-vjeçar, Allegri beson se ai do të qëndrojë në qytetin e Torinos, transmeton Koha.net.

Pogba po bëhet pazar me një çmim mjaft të lartë, 100 milionë funte dhe pagë 12 milionë funte në vit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending