Connect with us

Lajme

Albin Kurti tha se nuk është person që përdorë dhunën për qëllime politike, por shikoni kēto pamje (Video)

Published

on

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti deklaroi sonte në një konferencë me gazetarë se ai nuk përdorë dhunën për qëllime politike.

“Unë nuk jam person që përdorë dhunën për qëllime politike”, tha Kurti sonte në konferencë me gazetarë.

Por, në fakt, lideri i VV-së është i vetmi politikan në Kosovë që ka përdorë dhunën për qëllime politike dhe kno dëshmohet lehtë në çdo pamje të aktiviteteve të Vetëvendosjes.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending