Connect with us

Lajme

Albin Kurti i dërgon tortë për ditëlindje vajzës së Astrit Deharit

Published

on

Arsa Dehari, vajza e aktivistit të lëvizjes Vetëvendosje Astrit Dehari i cili vdiq në Qendrën e Paraburgimit në Prizren feston sot datëlindjen.

Për nder të kësaj dite, kryeministri në detyrë Albin Kurti i ka dërguar asaj një tortë.

E një falënderim për Kurtin pati Avniu babai i Astritit.

“Albin, faleminderit shumë për tortën për ditëlindjen e Arsës. Të fala të përzemërta. Arsa, Arta , Xhemilja dhe Avniu”, ka shkruar ai në një postim në “Facebook”.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending