Connect with us

Lajme

Alarm për reshje e përmbytje në dy ditët e ardhshme, këto janë zonat e rrezikuara

Dy ditët e para të javës pritet të karakterizohen nga reshje të dendura shiu, kryesisht në zonat veriore e verilindore të vendit.

Published

on

Në bazë të parashikimeve të meteorologëve, Ministria e Bujqësisë njofton se reshjet e shiut mund të shkaktojnë probleme në zonat e ulëta, si Lezha e Shkodra.

Në kuadër të masave për parandalimin e përmbytjeve, Ministria e Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave u ka kërkuar Bordeve te Kullimit dhe strukturave të tjera që të jenë në gatishmëri, të mbajnë në gjendje pune dhe nen monitorim të vazhdueshëm hidrovoder, argjinaturat dhe të kenë në gjendje pune të gjithë ekskavatorët dhe mjetet e tjera.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending