Connect with us

Lajme

Alarm për bombë në Tiranë

Published

on

Pronari i një mjeti të parkuar në Drejtorinë e Përgjithshme të Patentave ka ngritur në këmbë policinë dhe forcat xheniere pasi pretendon që i është vendosur eksploziv poshtë mjetit të tij.

Pronari i mjetit, shtetasi Elvis Boshi ka lajmëruar policinë rreth orës 14:30. Me të mbërritur aty blutë e Tiranës kanë kontrolluar mjetin me targë AA092OX dhe nuk kanë vërejtur gjë më sy të lirë.

Prandaj drejt vendngjarjes janë nisur forcat xheniere për të bërë një kontroll më të imtsishëm.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.09.2016, në Kashar, tek parkingu pranë Drejtorisë së Patentave, shtetasi E. B., pretendon se në mjetin e tij, i kanë vendosur lëndë eksplozive.

Në vendngjarje Shërbimet e Policisë kanë marrë masat e sigurisë, gjithashtu ekspert xhenier, po bëjnë kontrollin e imtësishëm të mjetit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending