Connect with us

Lajme

Alarm për bombë në Tetovë

Published

on

Një alarm për bombë në Gjykatën e Tetovës ka shkaktuar panik tek punonjësit e kësajgjykate.

Mësohet se alarmi për bombë është dhënë në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi persona të panjohur kanë ngjitur një letër në zyrën e avokates Natasha Janevska, në të cilën shkruhej alarmi për bombë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka hetuar dhe se po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërkohë, punonjësit e kësaj gjykate i janë kthyer punës. /albeu.com/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending