Connect with us

Lajme

Alarm për bombë në aeroplan, evakuohet presidenti Ivanov në aeroportin e Shkupit

Published

on

MPB dhe DSK-ja të mërkurën në mbërmje theksuan se në avionin e kampanisë turke “Turkish Airlines” u nis për në Stamboll, pa presidentin Gjorge Ivanov, transmeton TetovaSot.

Arsyeja për këtë është telefoni aktiv që ishte në bagazhin e një shtetasi turk, për këtë arsye, sigurimi i Ivanovit dyshoi se avioni ka një bombë aktive dhe e kanë evakuar në vend të sigurt presidentin Gjorgje Ivanov.

Por, pas kontrollit u konfirmua se alarmi për bombë ishte i rremë, dhe se ishte vetëm një telefon celular që në atë moment ishte aktiv dhe se kishte ardh një sms porosi.

Ivanovi sonte mbeti në Shkup. Ai përmes Stambollit duhej të shkonte në Madagaskar.

Ivanovi përmes Stambollit do të nisej për në Madagaskar në Samitin e Frankofonisë./TetovaSot/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending